Şuan Demo Sitemizde Ekli Kanalların hepsinde TRT1 kanalı yayını bulunmaktadır. Satın aldığınızda her kanala dilediğiniz yayını ekleyebilirsiniz. Script güncelleme detayları için tıklayın.

Otomasyon

Otomasyon sistemi mevcut kanalların kendi internet adresine giderek, orada gömülü olan embed kodu, m3u8 yayın urllerini alır getirir ve veritabanına kaydeder. Dosyaların güncelliğini kaybetmesi durumunda Yayın esnasında kanal ekranının hemen altında yer alan Yenile butonuna basıldığında eğer mevcut kanal otomasyona dahil edilmişse ;

İlk olarak veritabanına giderek otomasyonun sağladığı yayın bulunur.. Ardından orjinal yayın sayfasına giderek kaynaktan veri getirilir. Gelen veri ile veritabanında hali hazırda bulunan veri eşleşirse sonuç boş döner ve işlem yapmaz. Fakat eşleşme gerçekleşmezse yani url veya token yenilenmişse yeni veriyi eski verinin üzerine ekler ve sayfayı yenileyip kullanıcıya çalışan yayını sunar.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.Arızalı yayının olduğu sayfada kullanıcının dikkatini çekecek renkte Yenile butonu mevcut olup bu buton alt tarafta gerekli işlemleri yürütecek kodları tetikleyecek ve işlem arka planda gerçekleştirilecektir.

OTOMASYON TESTİ NASIL GERÇEKLEŞİR

OTOMASYON NASIL OLUŞTURULUR ?

Burada ilgili kanalı nasıl otomasyona bağlayacağınızı göstermekteyiz..

OTOMASYON SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR ?

Bu videoda otomasyon sisteminin nasıl işlediğini detaylıca görebilirsiniz.

Satın almak için;

https://www.r10.net/script-satisi/2013754-canli-tv-portali-yazilimi-phpmysql-uyelik-sistemi-yayin-akisi-alternatifli.html

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?