Şuan Demo Sitemizde Ekli Kanalların hepsinde TRT1 kanalı yayını bulunmaktadır. Satın aldığınızda her kanala dilediğiniz yayını ekleyebilirsiniz. Script güncelleme detayları için tıklayın.

Hakkında

UsluTV Canlı TV İzleme Sitesi Yazılımına ait tüm detaylar bu sayfada..

Script Fiyatı : 190 TL 150 TL (Ücretsiz Kurulum)

Gereksinimleri: PHP 7+

1-) Yayın gizleme özelliği var mı ?

Bot vb. yazılımlara karşı yayın koruma özelliği mevcuttur. Sizin kanal ekleme kısmından girdiğiniz yayınlar html kodlar kısmında gözükmez. iframe olarak bir korumalı dosyadan çekilir.

2-) Otomatik Kanal Bilgileri çeken bir otomasyon var mı ?

Sitede Türkiye'nin en büyük canlı tv sitelerinin 2 sinden kanal başlığı, kanal resmi, kanal detayı, kanal genel merkez, websitesi bilgisi, telefon numarası gibi verileri kolayca admin panelden çekebilirsiniz.

3-) Blog sistemini kullanmak zorunda mıyım ?

Tabiki hayır, blog sistemini kullanmak istemiyorsanız admin panelden Ayarlar kısmından Blog modülü Kapalı seçeneğini işaretlerseniz blogla alakalı tüm içerikler gizlenir, sitemap, admin içerik yönetimi, blog, blog kategorileri ve blog yazıları komple siteden kaldırırlır. Dilediğiniz zaman geri açabilirsiniz.

4-) Otomasyon ne işe yarar ? 

Otomasyon diğer canlıtv sitelerinden kanal yayınlarını alt kodlarını inceleyerek otomatiğe bağlamaya yarar. Ayrıca geliştirilen otomasyon-kalıbı sayesinde kaynak kodları aynı olan sitelerde bir kez kalıp oluşturup kanal eklerken sadece hedef url girerek o kanalı otomatiğe bağlayabilirsiniz.

5-) Hangi yayınları alabiliyor ve sitede yayınlıyoruz ?

Sitede youtube dailymation gibi video sitelerinden embed kodları, m3u8 dosya url'leri ya da bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u8 dosyalarını çalıştırmaktadır. JW Player m3u iptv dosyalarını çalıştırmaz. Çalıştırabilen bir player bulursanız kolayca scripte entegre edebiliriz.

6-) Reklam alanları Standart mı ?

Reklam yerleşim alanları standart ve script genelinde çok kullanışlı 18 adet reklam alanı bulunmaktadır. Admin > Tüm Ayarlar > Reklam Ayarları kısmından reklamları açıp kapatabilir yada kodlarını değiştirebilirsiniz.

7-) Hata Bildirimi Nasıl İşliyor ?

Hata bildirimi gelen bildirimler Admin sayfasında dikkatinizi çekecek renkte bir ikonda miktar olarak gözükür. O ikona tıkladığınıda yada Admin menüden Hata bildirim merkezine girdiğinizde gelen hataları görebilir, hata yanındaki bağlantılara tıklayarak kanal veya otomasyonu düzenleyebilir ve bildirimi silebilirsiniz.

8-) Şuan Yayın da kısmı Nasıl Çalışıyor ?

Sistemde 3 adet şuan yayında kısmı mevcut. Anasayfa liste altındaki, kanal yayın altı ve kanal şuan yayındaki program başlık yanında gösterilir. Uzak sunucudan sitenizin açılış hızını etkilemeyecek şekilde ajax ile çekilir.

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?